Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 12

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Новоолексіївка 12 ("СЛАВУТИЧ") з 26/03/2017 щоденно, крім 25,26,27,28,29,30/09/2017 12:23

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:45
Ім.тараса Шевченка 22:16 22:19
Знам'янка-Пас. 23:27 23:32
П'ятихатки 01:21 01:23
Кам'янське-Пас. 02:21 02:23
Дніпро-Головний 02:57 03:15
Синельникове-1 04:07 04:09
Запоріжжя-1 05:05 05:15
Мелітополь-Пас. 06:57 07:02
Новоолексіївка 08:08

Розклад у зворотньому напрямку