Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 265

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Харків 265 4/06-6/09/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 14:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 14:20
Миколаїв Пас. 15:27 15:47
Снігурівка 17:10 17:12
Березнегувате 17:52 18:01
Біла Криниця 18:26 18:30
Високопілля 19:10 19:12
Апостолове 19:43 20:06
Кривий Ріг-Головний 20:47 21:30
Кам'янське-Пас. 23:45 23:47
Дніпропетровськ-Головний 00:25 00:45
Павлоград-1 02:01 02:03
Лозова-Пас. 02:54 02:56
Харків-Пас. 04:47

Розклад у зворотньому напрямку