Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Київ 84 26/03-30/06/2017 щоденно 18:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 18:27
Волноваха 19:55 20:15
Хлібодарівка 20:39 20:41
Зачатівська 21:04 21:05
Комиш-Зоря 21:50 21:55
Великий Токмак 23:26 23:28
Молочанськ 23:40 23:42
Світлодолинськ 23:59 00:08
Федорівка 00:29 00:51
Запоріжжя-1 02:00 02:05
Синельникове-1 03:09 03:11
Дніпропетровськ-Головний 03:58 04:18
Кам'янське-Пас. 04:55 04:57
Верхівцеве 05:27 05:29
Вільногірськ 05:43 05:45
П'ятихатки 06:08 06:10
Олександрія 07:28 07:30
Знам'янка-Пас. 08:10 08:15
Ім.тараса Шевченка 09:31 09:48
Цвіткове 10:18 10:20
Городище 10:35 10:37
Корсунь 10:57 10:59
Миронівка 11:31 11:34
Київ-Пас. 13:15

Розклад у зворотньому напрямку