Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 770

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кам'янець-Подільський Київ 770 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 26/03/2017 щоденно 7:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кам'янець-Подільський 00:54
Дунаївці 01:48 01:50
Ярмолинці 02:09 02:11
Гречани 02:50 03:05
Хмельницький 03:15 03:17
Жмеринка-Пас. 04:36 04:56
Вінниця 05:36 05:38
Козятин-1 06:28 06:30
Київ-Пас. 08:28