Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 228

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Бердянськ 228 14-19/06/2017 щоденно, 21/06/2017 15:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:07
Миронівка 20:30 20:32
Корсунь 21:03 21:05
Цвіткове 21:37 21:39
Ім.тараса Шевченка 22:08 22:27
Кам'янка 22:50 22:52
Фундукліївка 23:06 23:08
Знам'янка-Пас. 23:52 23:57
Олександрія 00:36 00:38
П'ятихатки 01:58 02:00
Кам'янське-Пас. 03:02 03:04
Дніпропетровськ-Головний 03:40 04:00
Синельникове-2 04:44 04:46
Чаплине 05:47 06:07
Гайчур 06:51 06:53
Пологи 07:40 08:00
Верхній Токмак-1 08:42 08:45
Бердянськ 10:10

Розклад у зворотньому напрямку