Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 736

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 736 (ІНТЕРСІТІ+) 26/03-3/07/2017 щоденно; з 5/07/2017 щоденно, крім вівторків, субот 7:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 22:58
Дніпропетровськ-Головний 00:19 00:29
Кам'янське-Пас. 00:55 00:57
П'ятихатки 01:46 01:47
Олександрія 02:30 02:31
Знам'янка-Пас. 02:58 02:59
Ім.тараса Шевченка 04:00 04:01
Київ-Пас. 06:10

Розклад у зворотньому напрямку