Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 829

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Ужгород 829 з 11/12/2016 щоденно 5:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 16:52
Стрий 17:52 17:54
Сколе 18:24 18:26
Славське 18:54 18:56
Лавочне 19:07 19:08
Бескид 19:18 19:19
Воловець 19:45 19:47
Свалява 20:18 20:20
Карпати 20:30 20:31
Мукачеве 20:46 20:48
Батьово-Пас. 21:18 21:20
Чоп-Пас. 21:41 21:55
Ужгород 22:22