Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 34

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Будапешт Львів 34 безпересадковий вагон 10/12/2017 - 8/12/2018 щоденно, крім 24/03/2018 13:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Будапешт-Ньюгати 07:23
Зугло 07:28 07:29
Кебанія Кішпешт 07:36 07:37
Феріхегіаеропорт 07:42 07:43
Цеглед 08:17 08:18
Сольнок 08:37 08:38
Пюштекладань 09:20 09:21
Хайдусобосло 09:40 09:41
Дебрецен 09:59 10:02
Н'їредьхаза 10:34 10:36
Кишварда 11:06 11:07
Захонь 11:26 12:23
Чоп-Пас. 13:40 17:00
Батьово-Пас. 17:21 17:23
Мукачеве 17:56 18:02
Карпати 18:21 18:23
Свалява 18:31 18:34
Воловець 19:06 19:15
Лавочне 19:48 19:57
Славське 20:10 20:13
Сколе 20:41 20:43
Стрий 21:14 21:16
Львів 22:20

Розклад у зворотньому напрямку