Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 139

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кам'янець-Подільський 139 з 12/12/2016 по парних, при двох непарних 30,2,4 8:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:33
Фастів-1 22:30 22:32
Козятин-1 23:43 00:05
Холонівська 00:56 00:58
Уладівка 01:09 01:11
Хмільник 01:27 01:29
Адампіль 01:54 01:56
Пасічний 02:07 02:09
Старокостянтинів 2 02:24 02:26
Красилів 02:51 02:53
Гречани 03:34 03:55
Ярмолинці 04:41 04:43
Дунаївці 05:04 05:06
Балин 05:24 05:26
Кам'янець-Подільський 06:00