Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 110

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 110 цілий рік по непарних, при двох непарних 27,29,1 18:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 15:45
Красне 16:30 16:48
Злочів 17:12 17:14
Тернопіль-Пас. 18:10 18:17
Підволочиськ 19:07 19:09
Волочиськ 19:18 19:20
Хмельницький 20:14 20:19
Деражня 20:48 20:50
Жмеринка-Пас. 21:49 22:09
Вінниця 22:55 23:00
Козятин-1 23:52 23:54
Біла Церква 01:34 01:36
Миронівка 02:29 02:31
Корсунь 02:59 03:01
Городище 03:20 03:22
Ім.тараса Шевченка 04:05 04:23
Фундукліївка 04:56 04:58
Чорнолісська 05:27 05:29
Куцівка 06:22 06:24
Долинська 06:45 07:05
Казанка 07:34 07:39
Новий Буг 08:04 08:06
Явкине 08:40 08:42
Миколаїв Пас. 09:26 09:36
Херсон 10:34

Розклад у зворотньому напрямку