Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 46

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Ужгород 46 з 25/12/2017 щоденно, крім 15/02-15/03/2018 32:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 06:25
Рубіжне 06:45 06:50
Кремінне 07:06 07:08
Кабанне 07:29 07:31
Сватове 07:53 07:55
Куземівка 08:25 08:27
Кислівка 08:44 08:46
Куп'янськ-Вузл. 09:09 09:33
Шевченкове-Півд. 10:14 10:16
Чугуїв 10:54 10:56
Харків-Пас. 11:55 12:28
Люботин 13:08 13:10
Богодухів 14:02 14:04
Губарівка 14:20 14:22
Кириківка 14:47 14:49
Смородине 15:08 15:11
Боромля 15:38 15:40
Суми 16:17 16:27
Білопілля 17:18 17:20
Ворожба 17:32 17:54
Путивль 18:24 18:29
Конотоп-Пас. 19:14 19:19
Бахмач-Пас. 19:43 19:45
Ніжин 20:40 20:42
Дарниця 22:11 22:13
Київ-Пас. 22:31 22:51
Святошин 23:11 23:13
Малин 00:22 00:24
Коростень-П-З 01:00 01:02
Яблунець 01:39 01:41
Новоград-Волинський 1 02:22 02:24
Шепетівка-1 03:15 03:17
Славута-1 03:39 03:41
Кривин 03:54 03:56
Острог 04:12 04:14
Здолбунів-Пас. 04:36 05:09
Дубно 05:43 05:45
Радивилів 06:19 06:21
Броди 06:31 06:46
Львів 08:05 08:31
Стрий 09:37 09:39
Славське 10:35 10:38
Лавочне 10:53 11:03
Воловець 11:39 11:49
Свалява 12:20 12:23
Карпати 12:34 12:36
Мукачеве 12:52 12:58
Батьово-Пас. 13:31 13:34
Ужгород 14:25

Розклад у зворотньому напрямку