Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 72

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 72 ("ЗАПОРІЖЖЯ") цілий рік щоденно 12:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 17:41
Дніпробуд-2 18:17 18:19
Марганець 19:16 19:19
Нікополь 19:49 20:09
Чортомлик 20:43 20:45
Апостолове 21:34 21:40
Кривий Ріг-Головний 22:16 22:21
Долинська 00:01 00:04
Ім.тараса Шевченка 02:37 02:57
Цвіткове 03:27 03:29
Корсунь 04:00 04:02
Миронівка 04:32 04:34
Київ-Пас. 05:56

Розклад у зворотньому напрямку