Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 207

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 207 17,23/02, 7,10/03/2018 17:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:13
Козятин-1 19:13 19:22
Вінниця 20:23 20:43
Хмельницький 22:40 22:55
Підволочиськ 00:01 00:11
Тернопіль-Пас. 01:02 01:11
Львів 03:15 03:45
Стрий 04:55 05:00
Сколе 05:33 05:35
Славське 06:07 06:09
Воловець 07:26 07:36
Свалява 08:07 08:11
Карпати 08:21 08:23
Мукачеве 08:38 08:44
Батьово-Пас. 09:17 09:21
Ужгород 10:08

Розклад у зворотньому напрямку