Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Миколаїв 133 11/12/2017-17/05/2018 щоденно, крім 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/01/04/05/2018, 2,5,8,11,14,17,20,23,26/02, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/03/2018 24:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 15:42
Галич 16:15 16:17
Ходорів 17:06 17:08
Львів 18:17 18:54
Тернопіль-Пас. 21:07 21:12
Хмельницький 23:02 23:07
Жмеринка-Пас. 00:33 00:53
Вінниця 01:38 01:43
Козятин-1 02:36 02:51
Біла Церква 04:30 04:32
Миронівка 05:25 05:27
Ім.тараса Шевченка 06:47 07:02
Долинська 09:32 09:35
Кривий Ріг-Головний 11:18 11:23
Апостолове 12:04 12:26
Високопілля 12:53 12:55
Біла Криниця 13:22 13:24
Снігурівка 14:21 14:23
Херсон 15:08 15:18
Миколаїв Пас. 16:23

Розклад у зворотньому напрямку