Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 109

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 109 цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 19:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 12:30
Миколаїв Пас. 13:29 13:39
Явкине 14:30 14:32
Новий Буг 15:09 15:11
Казанка 15:37 15:39
Долинська 16:29 16:49
Куцівка 17:10 17:12
Чорнолісська 18:13 18:15
Фундукліївка 18:47 18:49
Ім.тараса Шевченка 19:21 19:36
Городище 20:19 20:21
Корсунь 20:41 20:43
Миронівка 21:14 21:16
Біла Церква 22:13 22:15
Козятин-1 00:11 00:13
Вінниця 01:07 01:11
Жмеринка-Пас. 01:56 02:16
Деражня 03:16 03:18
Хмельницький 03:48 04:02
Волочиськ 04:56 04:58
Підволочиськ 05:07 05:09
Тернопіль-Пас. 05:55 06:13
Злочів 07:09 07:11
Красне 07:37 07:40
Львів 08:23

Розклад у зворотньому напрямку