Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 49

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Трускавець 49 ("КОБЗАР") 11/12-28/10/2016 щоденно 11:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:12
Фастів-1 21:07 21:09
Козятин-1 22:19 22:21
Вінниця 23:12 23:15
Хмельницький 00:58 01:01
Тернопіль-Пас. 02:41 02:45
Львів 04:32 04:55
Самбір 06:15 06:40
Дрогобич 07:30 07:40
Трускавець 07:59