Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 49

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Трускавець 49 ("КОБЗАР") цілий рік щоденно 11:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:12
Фастів-1 21:07 21:09
Козятин-1 22:16 22:19
Вінниця 23:11 23:14
Хмельницький 01:01 01:04
Тернопіль-Пас. 02:41 02:45
Львів 04:32 04:55
Самбір 06:15 06:40
Дрогобич 07:30 07:40
Трускавець 07:59

Розклад у зворотньому напрямку