Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 235

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Харків 235 ("ВЕЧІРНІ ЗОРІ") 21,25,28/02/2018 25:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 18:00
Батьово-Пас. 18:46 18:48
Мукачеве 19:21 19:24
Карпати 19:42 19:43
Свалява 19:52 19:54
Воловець 20:26 20:34
Славське 21:27 21:29
Сколе 21:57 21:59
Стрий 22:29 22:31
Львів 23:35 23:55
Броди 01:01 01:03
Радивилів 01:12 01:14
Дубно 01:46 01:48
Здолбунів-Пас. 02:21 02:54
Шепетівка-1 04:04 04:14
Радулин 04:45 04:47
Новоград-Волинський 1 05:12 05:14
Коростень-П-З 06:25 06:27
Київ-Пас. 08:37 08:57
Ніжин 10:42 10:46
Бахмач-Пас. 11:44 11:46
Конотоп-Пас. 12:12 12:17
Путивль 13:00 13:02
Ворожба 13:35 13:57
Білопілля 14:09 14:11
Суми 15:00 15:30
Смородине 16:34 16:39
Богодухів 17:37 17:39
Люботин 18:37 18:47
Харків-Пас. 19:30

Розклад у зворотньому напрямку