Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 235

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Ужгород 235 ("ВЕЧІРНІ ЗОРІ") 20,23,27/02/2018 25:23

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 10:27
Люботин 11:03 11:20
Богодухів 12:19 12:24
Смородине 13:22 13:25
Суми 14:27 14:37
Білопілля 15:22 15:24
Ворожба 15:36 15:56
Путивль 16:27 16:29
Конотоп-Пас. 17:11 17:16
Бахмач-Пас. 17:40 17:42
Ніжин 18:34 18:36
Київ-Пас. 20:12 20:34
Коростень-П-З 22:39 22:41
Новоград-Волинський 1 00:17 00:19
Радулин 00:44 00:46
Шепетівка-1 01:15 01:17
Здолбунів-Пас. 02:25 02:56
Дубно 03:29 03:31
Радивилів 04:05 04:07
Броди 04:17 04:19
Львів 05:32 06:04
Стрий 07:06 07:08
Сколе 07:38 07:40
Славське 08:09 08:11
Воловець 09:11 09:19
Свалява 09:51 09:53
Карпати 10:04 10:05
Мукачеве 10:21 10:26
Батьово-Пас. 10:57 10:59
Ужгород 11:50

Розклад у зворотньому напрямку