Друк

Протоколи нарад по узгодженню орієнтовних обсягів та умов перевезень зовнішньоторговельних вантажів залізничним транспортом між залізничними адміністраціями

Протокол наради щодо організації залізничних перевезень вантажів між Україною, Республікою Білорусь, Литовською Республікою, Російською Федерацією, Німеччиною та Польщею, а також транзитом через ці країни в напрямку Схід-Захід-Схід, яка відбулась 15-17 травня 2018 року в м. Гродно (Білорусь).

Протоколу наради -  по узгодженню орієнтовних обсягів та умов перевезень експортних, імпортних та транзитних вантажів залізничним транспортом між Угорщиною, Росією, Сербією та Україною на 2018 рік, яка відбулась 19 23 березня 2018 року в м. Секешефехервар (Угорщина).

Протоколу по узгодженню орієнтовних обсягів перевезень експортних, імпортних та транзитних вантажів між залізницями України, Російської Федерації і Словацької Республіки на 2018 рік, яка відбулась 03‑06 квітня 2018 року  у м. Сенець (Словаччина).

Протокол наради щодо узгодження орієнтовних обсягів і умов перевезень зовнішньоторговельних вантажів залізничним транспортом між Україною, Республікою Болгарія, Республікою Молдова, Російською Федерацією і Румунією через прикордонні переходи України та Румунії, Республіки Молдова і Румунії на 2017 рік (19-21.09.2017, м. Львів, Україна).