Друк

Філія "Центр охорони здоров’я

Філія "Центр охорони здоров’я" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" є відокремленим підрозділом Товариства, який не має статусу юридичної особи. 

Філія "Центр охорони здоров’я" ПАТ "Укрзалізниця" проводить свою діяльність з метою забезпечення проведення у  життя державної політики в галузі охорони і зміцнення здоров’я населення України серед залізничників, транспортних будівельників та членів їх сімей, пасажирів, а також для медичного супроводу безперебійної роботи залізничного транспорту України. 

Специфіка сучасної залізничної медицини, як і раніше, полягає у вирішенні не тільки загальних завдань системи охорони здоров’я, а й насамперед, у необхідності вирішення питань медичного забезпечення залізничної галузі.

Діяльність Філії передбачає організацію та надання якісних медичних послуг, створення умов для підвищення конкурентоспроможності залізничної галузі, а також здійснення підприємницької діяльності шляхом надання медико-санітарної допомоги, включаючи широкий спектр профілактичних, діагностичних та лікувальних послуг медичного характеру, а також інших функцій/процесів на основі професійної діяльності медичних працівників.

До сфери функціональної діяльності  філії  "Центр охорони здоров’я" входять медичні заклади, які є структурними підрозділами філії.

Керівництво Філії "Центр охорони здоров’я.

Гуйські Маріуш Адам

Директор філії

465-06-89 (приймальня)

Андрийчук Вячеслав Олександрович

Перший заступник начальника філії

465-06-81

Бабіч Олександр Вадимович

Заступник начальника філії з медичних питань

465-06-88

Шульга Ірина Леонідівна

Заступник начальника філії з реформування

465-06-89

Гусак Леся Василівна

Головний  бухгалтер філії

465-37-81

Бабенко Станіслав Олегович

Помічник начальника філії з профілактики правопорушень та запобігання корупції

407-94-73