Друк

Керівництво ПАТ "Укрзалізниця"

В.о. голови правління

Жураківський Віталій Олександрович

Освіта. Вищу освіту отримав у Харківському інституті інженерів залізничного транспорту імені С.М.Кірова за спеціальністю «Інженер шляхів сполучення по експлуатації залізниць» у 1979 році.

Трудову діяльність розпочав у 1978 році з посади помічника складача поїздів станції Дарниця Південно-Західної залізниці міста Київ. Після служби в армії з 1981 року по 1990 рік працював на станції Козятин-1 Південно-Західної залізниці. Пройшов трудовий шлях від чергового по парку до начальника станції. З 1990 року обіймав посаду заступника начальника Козятинського відділку Південно-Західної залізниці – начальника відділу перевезень, а з 2000 року начальника Козятинської дирекції залізничних перевезень – заступника начальника Південно-Західної залізниці. З 2003 року – заступник начальника Південно-Західної залізниці – начальник галузевої служби перевезень. У 2005 році Віталій Жураківський працював начальником Головного управління перевезень Укрзалізниці. З 2005 року по 2013 рік – перший заступник начальника Південно-Західної залізниці.

З 2013 року – перший заступник генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України. З 2014 року по 2016 рік – заступник генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України. З 2016 року – директор операційний ПАТ «Укрзалізниця».

Член правління 

Маріна Оксана Юріївна

Освіта. Закінчила Київський інститут інженерів цивільної авіації за спеціальністю «Автоматизовані системи управління». Крім того, навчалась у Міжнародному інституті бізнесу та Grant MacEwan College (Канада), де пройшла курс «Управління людськими ресурсами».

Трудову діяльність розпочала інспектором відділу кадрів ЗАТ «Світоч». Згодом, у 1997 р., обійняла посаду начальника відділу кадрів ЗАТ «Концерн нафтовий». Із 2003 р. працює в різних компаніях на посаді HR-директора (управління персоналом). Зокрема, 10 років (з 2004-го по 2014-й) працювала директором по персоналу в компанії «Інтерпайп», у тому числі з 2007 по 2014 рік була членом правління. Лютий 2015 р. — початок роботи в Укрзалізниці на посаді радника генерального директора, а з травня стала директором з корпоративного управління та мотивації персоналу. Оксана Маріна — авторитетний у сфері управління персоналом фахівець. Входить у топ-5 найкращих HR-директорів. Є переможцем у номінації «Управління інноваціями». У її доробку — низка успішно реалізованих ініціатив та робота в правлінні великих підприємств. Зокрема, це проект зі впровадження системи оплати праці спільно з HAY GROUP; проект з оптимізації процесів маркетингу та збуту спільно з Boston Consulting Group; проект з оцінки та розвитку кадрового резерву спільно з Хадсон Глобал Ресорсез; проект з розробки та впровадження системи збалансованих показників спільно з BSCol/Palladium; проект корпоративна програма МБА спільно з Rotterdam School of Management, Erasmus University; проект з найму й навчання персоналу одного з провідних металургійних заводів України та інші.

Член правління

Михальчук Сергій Дмитрович

Освіта. Закінчивши у 1997 р. Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, отримав кваліфікацію інженера-будівельника за спеціальністю «Залізничні споруди та колійне господарство».

Трудову діяльність розпочав монтером колії в Коломийській дистанції колії Львівської залізниці. Після переїзду до Дніпропетровська працював на посаді бригадира колії, інженера та заступника начальника дистанції з безстикової колії Дніпропетровської дистанції колії. До 2009 р. обіймав різні посади на Придніпровській залізниці, зокрема посаду заступника начальника залізниці з колійного господарства і будівництва. Із 2009-го по 2011-й працював на посаді заступника генерального директора Укрзалізниці. Серед інших успішно реалізованих проектів — будівництво других колій протяжністю 56 км до портів Одеського регіону, електрифікація залізниць. Брав участь у проектах впровадження швидкісного руху в Україні. У 2013—2015 рр. працював заступником генерального директора КП «Київпастранс». Із червня 2015 р. — директор з інфраструктури Укрзалізниці. Нагороджений знаком «Почесний залізничник», почесною грамотою Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНД та почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

 Член правління

Штефан Вольтнер Хофсаесc

Освіта. Закінчив Берлінський технічний університет за спеціальністю «Інженер».

Трудову діяльність розпочав у 1989 р. у Великобританії консультантом з управління логістичним проектом у компанії Siemens. Із 1994-го по 1996-й працював головним керівником проекту «Олімпійське метро» в Афінах (Греція). Із 1997-го по 2008-й обіймав різні керівні посади в компанії Siemens AG, а з 2008-го і до останнього часу — керуючий директор компанії Tewet AG. За час роботи брав участь у багатьох міжнародних проектах, тож має багатий досвід організації та проведення переговорних процесів. Зокрема, був відповідальним за залізничні системи під ключ по всьому світу, експлуатацію та обслуговування бізнесу з доходом у 800 млн євро (Siemens Transportation). Крім того, був головним керівником проекту із впровадження двох ліній метро в Афінах. Серед інших успішних проектів — організація переговорного процесу та контракти щодо реалізації Гаосюн метро (Тайвань), MRTA метро в Бангкоку (Таїланд) та бангкокської залізничної лінії до аеропорту.