Друк

З моменту набуття Україною незалежності і, як наслідок, після припинення фінансування та  підпорядкування Головному лікарсько­санітарному управлінню МШС СРСР,  лікарсько­санітарні служби залізниць на території УРСР  були об’єднані Укрзалізницею в єдину систему. Керуючу та координуючу  функцію було покладено на лікарсько­санітарну службу Південно-Західної залізниці.

Головне управління медичних закладів Укрзалізниці створено відповідно до наказу по Укрзалізниці від 21 липня 1999 р. № 219-Ц, є структурним підрозділом Державної адміністрації залізничного транспорту України і знаходиться у підпорядкуванні відповідно до визначеного розподілу обов’язків — між Генеральним директором Укрзалізниці та його заступниками.

Головне управління створено з метою забезпечення впровадження у життя державної політики в галузі охорони і зміцнення здоров’я населення України серед залізничників, транспортних будівельників та членів їхніх сімей, пасажирів, а також для медичного забезпечення безперебійної роботи залізничного транспорту України.

До сфери функціональної діяльності Головного управління входять медичні служби та медичні заклади залізниць.

Процеси розвитку медичних закладів, формування управлінської вертикалі в системі охорони здоров’я  залізничного транспорту України визначались як екстенсивні аж до 1999 р., — коли наказом Першого заступника Міністра транспорту України — Генерального директора Укрзалізниці було  створене Головне управління медичних закладів залізничного транспорту України.

Понад 10 років медичні заклади Укрзалізниці працюють в системі добровільного медичного страхування. Програма добровільного медичного страхування залізничників та пенсіонерів залізничного транспорту  здійснюється на основі  оцінки  конкурсних  пропозицій  страхових  компаній. Враховуються досвід роботи страхових компаній, страховий  тариф, граничний  ліміт  відповідальності  на  випадок  госпіталізації  за  профілями  ліжок. Береться до уваги страхування випадків амбулаторно­поліклінічного лікування, компенсація  витрат  застрахованим особам  за  придбання  лікарських  засобів  та  виробів  медичного  призначення  у разі  стаціонарної госпіталізації, тощо. Останніми роками кількість застрахованих пацієнтів становить близько 70 % від загальної кількості госпіталізованих.

Керівництво Головного управління:

 

 

Керівництво Управління охорони здоров’я Укрзалізниці

 

Директор філії «Центр охорони здоров’я»

ГУЙСЬКІ Маріуш Адам

тел. 465-06-80

Заступник начальника Управління охорони здоров’я Укрзалізниці

ОСКОЛЬСЬКИЙ Едуард Анатолійович

тел. 465-06-88

 

Контактна інформація:

  • Адреса: м. Київ, Повітрофлотський пр., 9
  • Телефон: приймальна – 465-06-89, факс – 465-37-84