Друк

Адреса

02032, м.Київ
бульвар Шевченка,38/40
т. (044)465-19-55

Український центр по обслуговуванню пасажирiв на залiзничному транспортi України був створений у 1985 р. Основнi напрямки його дiяльностi — комплексне обслуговування населення в пасажирських перевезеннях та якiсне обслуговування пасажирiв пiд час надання послуг з оформлення проїзних документiв.

УЦОП надає послуги з попереднього продажу залiзничних квиткiв у напрямку "Туди" i "Зворотно" в прямому, мiждержавному i мiжнародному сполученнях, попереднього приймання вiд органiзацiй та установ колективних заявок на резервування мiсць у поїздах, замовлення квиткiв за телефоном 050, доставки квиткiв за мiсцем проживання, роботи чи вiдпочинку та забезпечення транзитних пасажирiв мiсцем для проживання в готелi.

До послуг пасажирiв довiдково-iнформацiйна служба, яка працює цiлодобово: за телефоном 005 можна отримати iнформацiю про прибуття й вiдправлення поїздiв, правила під час проїзду для пасажирiв та вартість квитків.

За перiод з серпня 1985 р. по теперiшнiй час послугами УЦОП з попереднього продажу залiзничних квиткiв скористалися понад 64 млн пасажирiв, доставлено квиткiв через бюро замовлення 3 млн пасажирам.

З метою постiйного удосконалення органiзацiйного управлiння i оперативного регулювання при зменшеннi чи збiльшеннi обсягiв пасажирських перевезень, в УЦОП дiє група оперативного стеження, яка проводить аналiз пасажиропотоку, прогнозування i регулювання схем поїздiв, призначення та вiдмiну поїздiв, причеплення i вiдчеплення вагонiв.

Розширена мережа з продажу проїзних документiв — вiдкритi по районам мiста фiлiї кас.

У складi УЦОП функцiонує тризiрковий готель "Експрес" на 123 комфортабельних номера. Розташування готелю у центрi мiста неподалiк вiд вокзалу, дiлової частини мiста та багатьох iсторико-архiтектурних пам’яток збереже гостям час та зробить їхній вiдпочинок приємним і корисним. До послуг клієнтів, які проживають -  реабiлiтацiйно-оздоровчий комплекс з сучасною сауною, спортивними тренажерами, бiльярдом тощо.

Введення в експлуатацiю ресторану "Експрес" дало змогу вирiшити питання комплексного обслуговування клієнтів, які проживають в готелi, снiданками, обiдами, органiзування святкових вечорiв та банкетiв по замовленню. На першому поверсi готелю цiлодобово працює кафе-бар.

Реконструкцiя конференц-залу, який оздоблений лiнгафонною системою, дала можливiсть організовувати комплексне обслуговування семiнарiв, симпозiумiв і нарад (поселення в готелi, харчування, "кафе-паузи", екскурсiйне обслуговування тощо).

Для полiпшення комфортностi, збiльшення асортименту послуг розроблено та впроваджено в дiю цiлий комплекс додаткових послуг:

 • резервування мiсць на поїзди за телефоном з наступним їх викуповуванням;
 • резервування мiсць для органiзованих груп;
 • резервування мiсць для органiзацiй за укладеними договорами;
 • мiжнародний i мiжмiський телефонний зв’язок;
 • послуги факсимiльного зв’язку;
 • термiнове ксерокопiювання;
 • ламiнування, брошурування документiв;
 • послуги персонального компьютера;
 • послуги кур’єрської пошти;
 • продаж авiаквиткiв;
 • послуги туристичної агенцiї;
 • вiзова реєстрацiя iноземних громадян;
 • оформлення закордонних паспортiв.

За всiма високими показниками та досягненнями Центру стоїть колектив працiвникiв, серед яких 13 почесних залiзничникiв, понад 200 чол. нагороджено почесними грамотами за вiдмiнну працю, високi виробничi показники, майстернiсть та професiоналiзм. На теперiшнiй час в УЦОПi працює 530 чол.

За перше пiврiччя 2001 р. УЦОП надав платних послуг на суму 6,4 млн. грн.